kozacka-nuta-logo

В той час, коли в  хіт-парадах домінують виконавці, які є представниками заходу і співають англійською, варто поглянути на ближніх сусідів. Ближніх не тільки з точки зору географії, але історії та культури. Слов’янська музична сцена  має багато до пропозиції.

„Kozacka Nuta” — це програма о українській музиці. О різній музиці: починаючи від фольку, року, джазу і закінчуючи black metal. О музиці, яка поєднує  слов’янське походження. Доповненням до програми є блог, який має таку саму назву. В ньому можна знайти архівні випуски, а також статті об артистах, новини прямо з української музичної сцени та інформації о майбутніх заходах.

„Kozacka Nuta” – це місце для кожного, кому набридла американська музика. Це місце для кожної людини, яка не боїться нових звуків.

По світу української музики веде Наталя, студентка польської філології, яка безмірно захоплена Україною. Інтересується також родимим фольклором і слов’янською демонологією, а вільний час охоче проводила би на концертах або за добрим фільмом, зеленим чаєм і тістечках та в’язальним гачком в руці.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s